Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Підписатися на новини

В розділі «Прес-цент» ви можете знайти корисну для вас інформацію. В підрозділі «Новини» ми публікуємо останні новини, що стосуються зміни податкового законодавства, зменшення чи збільшення ставок податку, введення в дію нових податків та зборів.

В підрозділі «Публікації» ви зможете знайти відповіді на актуальні для вас податкові питання. Наші податкові радники викладають свої публікації та коментарі стосовно порядку нарахування податків, процедури їх сплати, судової практики з розгляду податкових спорів, тлумачення термінів та чинного податкового законодавства України.

В підрозділі «Семінари» ви зможете знайти інформацію про тренінги та практичні семінари, які проводяться нашою компанією із участю фахівців у галузі податків та зборів, умови участі в них, а також семінари, що вже відбулися.

Якщо ви вважаєте інформацію на сайті корисною, ви можете підписатися на системні оновлення з метою отримання нових податкових роз’яснень першими. Конфіденційність підписки ми гарантуємо. Підписчики захищені від надсилання рекламною продукції та спаму.