Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...
Захист «Bitcoin-ферми» від обшуків та виїмок правоохоронців

Проведення обшуків та виїмок у майнерів криптовалюти стало доволі частим явищем. Правоохоронці ви...


Детальніше...

Підписатися на новини

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів при проведенні перевірок. Підстави для допуску до перевірки. Список документів, які необхідно вимагати у працівників фіскальної служби.

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоронними органами в 2015 році: • структурування бізнесу (господарської діяльності); • розмежування активів і оперативної діяльності компанії; • безпека зберігання документів і документообігу. Забезпечення комерційної та конфіденційної інформації, їх відмінності; • як правильно підготувати персонал для спілкування з представниками контролюючих органів; • процедура правильної взаємодії працівників підприємства при проведенні перевірок, слідчих заходів таких як обшук, огляд, виїмка; • помилки персоналу та посадових осіб при проведенні перевірок і слідчих заходів; • дії керівника підприємства при проведенні перевірки; • роль адвоката при проведенні обшуку, огляду, виїмки.

План семінару:

1. Які методи оптимізації можна застосовувати в 2015 році, і які методи є ризиковими з урахуванням останніх змін в законодавстві та юридичній практиці? Типології «сумнівних» схем оптімізаціі оподаткування (практика ДПАУ та Держфінмоніторингу). "Сумнівні" схеми в практиці Вищого адміністративного суду України.

Антикризові фінансові інструменти і моделі. Податкова реформа 2015: юридичний аналіз законодавчих змін для будівельної галузі. Податкові та юридичні ризики: донарахування податкових зобов'язань. Юридичний аналіз податкових наслідків на кожному з етапів реалізації фінансово-правової моделі будівництва.