Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Як легалізувати майнинг криптовалюти та сплачувати податки? 

Неоднозначні висловлювання майнерів криптовалюти щодо офіційної невизначеності статусу криптовалю...


Детальніше...
Оподаткування операцій з криптовалютами в Україні

Думка про те, що криптовалюта не визнана офіційною грошовою одиницею, а тому купівля-продаж крипт...


Детальніше...

Підписатися на новини

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів при проведенні перевірок. Підстави для допуску до перевірки. Список документів, які необхідно вимагати у працівників фіскальної служби.

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоронними органами в 2015 році: • структурування бізнесу (господарської діяльності); • розмежування активів і оперативної діяльності компанії; • безпека зберігання документів і документообігу. Забезпечення комерційної та конфіденційної інформації, їх відмінності; • як правильно підготувати персонал для спілкування з представниками контролюючих органів; • процедура правильної взаємодії працівників підприємства при проведенні перевірок, слідчих заходів таких як обшук, огляд, виїмка; • помилки персоналу та посадових осіб при проведенні перевірок і слідчих заходів; • дії керівника підприємства при проведенні перевірки; • роль адвоката при проведенні обшуку, огляду, виїмки.

План семінару:

1. Які методи оптимізації можна застосовувати в 2015 році, і які методи є ризиковими з урахуванням останніх змін в законодавстві та юридичній практиці? Типології «сумнівних» схем оптімізаціі оподаткування (практика ДПАУ та Держфінмоніторингу). "Сумнівні" схеми в практиці Вищого адміністративного суду України.

Антикризові фінансові інструменти і моделі. Податкова реформа 2015: юридичний аналіз законодавчих змін для будівельної галузі. Податкові та юридичні ризики: донарахування податкових зобов'язань. Юридичний аналіз податкових наслідків на кожному з етапів реалізації фінансово-правової моделі будівництва.