Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Підписатися на новини


  

 

 

 26 листопада 2016 року авторитетне видання «Юридична практика» опублікувало щорічний рейтинг юридичних компаній України. Компанія «allTax» юридичні та податкові радники ввійшла в топ 100 юридичних компаній і посіла 86 місце серед тисяч юридичних компаній, які займаються юридичним бізнесом в Україні. 


  Міжнародне юридичне видання International Tax Review проводило щорічне дослідження серед експертів (адвокатів, юристів, податкових радників) в сфері вирішення податкових спорів (Tax Controversy Leaders). Віктор Середа та Артем Середа визнані як лідери-експерти в сфері вирішення податкових спорів міжнародним юридичним виданням International Tax Review.


 

 

Асоціація адвокатів України проводила щорічний незалежний публічний конкурс «Адвокат року-2016». За результатами конкурсу Віктор Середа, керуючий партнер «allTax» ввійшов в п’ятірку адвокатів з податкового права, та став одним з фіналістів конкурс «Адвокат року – 2016».


  12 квітня 2017 року видання Legal 500 EMEA опублікувало щорічне дослідження ринку юридичних послуг у вигляді рейтингу юридичних фірм. В номінації «Податки» («Tax») під «tier 3» було рекомендовано юридичну фірму allTax юридичні та податкові радники.


Світове видання World Tax опублікувало щорічний рейтинг юридичних компаній в сфері податкового права та трансфертного ціноутворення. Юридинча компанія allTax юридичні та податкові радники була відзначена серед компаній, що мають позитивну практику в податковому праві та трансфертному ціноутворенні в 2017 році.


В жовтні 2017 року видання World Tax опублікувало рейтинг фірм в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. allTax юридичні та податкові радники рекомендована World Tax в податковій практиці та трансфертному ціноутворенні на 2018 рік.


 

 В квітні 2016 року авторитетне видання «Юридична практика» опублікувала список номінантів на здобуття 10-ї Юридичної Премії. Артем Середа партнер компанії «allTax» юридичні та податкові радники ввійшов в п’ятірку кращих адвокатів України з кримінальних справ, за версією видання для юристів «Юридична практика».