Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Підписатися на новини

Філосософія є невідємною частиною діяльності нашої компанії. Філософія складається з базових принципів на яких будується наша професійна діяльність, взаємодія з клієнтами та державними органами. Дотримання принципів філософії дозволяє нам швидко розвиватися та надавати послуги на високому рівні.

Ми дотримуємося наступних принципів філософії:

Професіоналізм. Принцип професіоналізму полягає в досконалому вивченню предмету спору або ситуації в якій опинився наш клієнт. Ретельне вивчення предмету дозволяє знайти найкращі шляхи розв’язання проблеми.

Творчий підхід. Кожний клієнт є для нас оригінальним, а кожне завдання унікальним. В своїй практиці ми використовуємо творчість та новаторство, розглядаючи проблемні ситуації з різних аспектів.

Цінування особистого розвитку. Принцип діяльності нашої компанії полягає в систематичному навчанні та розвитку нашої команди. Ми сприяємо духовному та професійному росту наших працівників, забезпечуючи їм для цього найкращі умови.

Етичність. В своїй професійній діяльності компанія «allTax» використовує етичні принципи ведення бізнесу. Своїми діями ми сприяємо розвитку принципу верховенства права та встановленню громадянського суспільства в Україні. Надаючи послуги, ми завжди пам’ятаємо, що є ми є прикладом для інших.

Швидкість. Принцип швидкості полягає в виконанні поставлених завдань в найкоротші терміни. Ми організовуємо свою діяльність таким чином, щоб досягати результатів для наших клієнтів в короткі строки. Це можливо завдяки злагодженості роботи нашої команди, професійного менеджменту компанії та наявності великого практичного досвіду наших працівників.

Якість. В компанії «allTax» існує внутрішня система перевірки якість наданих послуг. Виконані послуги ретельно перевіряються партнерами компанії, відшліфовуються та передаються замовнику в найкращому їх вигляді.

Конфіденційність. Інформація, отримана від клієнта є конфіденційною та розголошенню не підлягає. Це правило добре засвоєне компанією та її працівниками. Конфіденційність інформації клієнтів забезпечується як під час надання послуг так і після закінчення строку дії договору.

Страхування професійної відповідальності. Ключовим моментом нашої діяльності є страхування професійних ризиків. Така програма створена з метою забезпечення наших клієнтів надійними професійними послугами, а також зменшення ризику професійної помилки.

Благодійність. Частина прибутку отримана від підприємницької діяльності компанії витрачається на благодійність. Наша благодійна діяльність передбачає партнерство та підтримку конкурсу для студентів «Судент року», а також релігійних організацій. Співпрацюючи з нами, ви автоматично підтримуєте розвиток благодійних програм, та благодійності в Україні в цілому.

Разом ми досягнемо високих цілей!