Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Думка про те, що криптовалюта не визнана офіційною грошовою одиницею, а тому купівля-продаж криптовалют не підлягає оподаткуванню є хибною. Розглянемо ситуацію, в якій фізична особа резидент купує та продає крипто валюту без здійснення майнингу.

Порядок оскарження блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних регулюється ст. 201.16 Податкового кодексу України (далі - ПКУ). Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

Яка процедура оскарження блокування реєстрації податкових накладних/розрахунку корегування?

Розглянемо дві ситуації: 1.Продавець спробував зареєструвати податкову накладну. Реєстрація накладної була зупинена, продавець отримав електронну квитанцію, в якій запропоновано подати додаткові документи. Продавець не надає додаткові документи до податкових органів.

Зміні в податковому законодавстві 2013-2015 років запровадили нові правила гри для імпортерів та експортерів сільськогосподарської продукції, ввівши нові поняття та визначення, наприклад: «трансферне ціноутворення», «правило витягнутої руки», та додаткову податкову звітність, наприклад - звіт по контрольованим операціям.

Кіпр, як і інші іноземні юрисдикції, періодично, вносить законодавчі зміни в податкову систему. Останні нововведення стосуються податку на прибуток підприємств. Відповідно до Закону Кіпру «Про податок на дохід», кожна кіпрська компанія повинна оцінити необхідність подачі декларації про попереднє податок на прибуток (IR6), із зазначенням очікуваної оподатковуваного прибутку за поточний рік.

Які є види партнерств в Британському корпоративному праві?

В залежності від виду партнерства вони поділяються на LP (Limited Partnership) та LLP (Limited Liability Partnership). По своїй суті вони є партнерствами з обмеженою відповідальністю. Що таке LLP та LP, та чим вони відрізняються? Фактично різниця між LLP та LP полягає в обсязі відповідальності партнерів та особливостях управлінні компанією.