Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Податок на додану вартість є доволі цікавим податком для майенерів, враховуючи те, що більшість з них купує обладнання для майнингу, або ввозить його на митну територію Україну з закордону, і як результат - сплачують ПДВ. Повернення ПДВ, було б доцільним для майнерів у такому випадку. 

Неоднозначні висловлювання майнерів криптовалюти щодо офіційної невизначеності статусу криптовалюти переконує більшість майнерів щодо відсутності необхідності сплачувати податки з майнингу криптовалюти. «Мовчання» державних органів та відсутність законодавчого визначення статусу криптовалюти лише підсилює таку думку. Чи можна погодитися з такими висловлюваннями та чи варто сплачувати податки від здійснення майнингу криптовалюти? 

Думка про те, що криптовалюта не визнана офіційною грошовою одиницею, а тому купівля-продаж криптовалют не підлягає оподаткуванню є хибною. Розглянемо ситуацію, в якій фізична особа резидент купує та продає крипто валюту без здійснення майнингу.

Порядок оскарження блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних регулюється ст. 201.16 Податкового кодексу України (далі - ПКУ). Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

Яка процедура оскарження блокування реєстрації податкових накладних/розрахунку корегування?

Розглянемо дві ситуації: 1.Продавець спробував зареєструвати податкову накладну. Реєстрація накладної була зупинена, продавець отримав електронну квитанцію, в якій запропоновано подати додаткові документи. Продавець не надає додаткові документи до податкових органів.

Зміні в податковому законодавстві 2013-2015 років запровадили нові правила гри для імпортерів та експортерів сільськогосподарської продукції, ввівши нові поняття та визначення, наприклад: «трансферне ціноутворення», «правило витягнутої руки», та додаткову податкову звітність, наприклад - звіт по контрольованим операціям.