Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...
Захист «Bitcoin-ферми» від обшуків та виїмок правоохоронців

Проведення обшуків та виїмок у майнерів криптовалюти стало доволі частим явищем. Правоохоронці ви...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

23 жовтня 2018 року, за ініціативою Міністерства фінансів України було скликано робочу групу з метою розробки узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування криптовалюти. Артем Середа, партнер allTax юридичні та податкові радники, прийняв участь в робочій групі при Міністерстві фінансів України з метою розробки узагальнюючої податкової консультації по криптовалютам.   

Артем Середа, партнер allTax юридичні та податкові радники, провів майстер-клас «Як виграти судовий процес» для студентів Київського Міжнародного Університету. Як приклад, в майстер-класі розглядалися п'ять судових процесів, в яких Артем Середа брав участь як адвокат:

UA Realty Group звернулася до allTax юридичні та податкові радники стосовно підготовки агентських договорів на пошук об’єктів нерухомого майна комерційного призначення для купівлі клієнтами. Завданням UA Realty Group було збільшення захищеності Агенства нерухомості від подальшої відмови клієнта у сплаті комісійної винагороди агентству.

За результатами проведення податкової перевірки великому агротрейдеру було нараховано штраф та пеня. Вважаючи дії Державної фіскальної служби незаконними, агропідприємство подало позов до адміністративного суду про скасування податкового рішення-повідомлення. Агротрейдер програв суд першої та апеляційної інстанції.

Керівник приватного медичного закладу звернулося до адвокатів стосовно захисту інтересів приватної клініки під час фактичної податкової перевірки. Перевірка стосувалася дотримання законодавства стосовно обігу готівки, порядку здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Один з найбільших нафтоперевізників м. Києва та Київської області звернувся до allTax юридичні та податкові радники стосовно розблокування через суд 56 податкових накладних на загальну суму 0, 7 млн. гривень, в реєстрації яких було відмовлено.