Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Закон «Про платіжні послуги» зобов’язав платіжні системи пройти процедуру авторизації (переоновлення ліцензії) в НБУ.  

«WayForPay чотири рази подавав документи до НБУ на оновлення ліцензії та отримував формальні відмови. Сайт НБУ містить інформацію про проходження переліцензування лише 21-ю із 147 платіжних систем. Незважаючи на перешкоди, WayFoPay відновила транзакції з залученням партнерських сервісів» - зазначив Геннадій Васюков CEO WayForPay. 

10 квітня 2019 року, провідне видання для юристів Legal 500 EMEA опублікувало щорічний рейтинг юридичних компаній світу по окремим галузям права: копропативне, нерухомість, податове, інші. В галузі «Податкове право», юридична компанія allTax була відзначена під «Tier 1» («Рівень 1»), який є найвищою відзнакою видання. Окрім, allTax найвищою нагородою Legal 500 EMEA було відзначено наступні юридичні компанії: Asters, PwC legal, EY legal, Backer McKenzie (Kyiv office), KPMG. 

23 жовтня 2018 року, за ініціативою Міністерства фінансів України було скликано робочу групу з метою розробки узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування криптовалюти. Артем Середа, партнер allTax юридичні та податкові радники, прийняв участь в робочій групі при Міністерстві фінансів України з метою розробки узагальнюючої податкової консультації по криптовалютам.   

Артем Середа, партнер allTax юридичні та податкові радники, провів майстер-клас «Як виграти судовий процес» для студентів Київського Міжнародного Університету. Як приклад, в майстер-класі розглядалися п'ять судових процесів, в яких Артем Середа брав участь як адвокат:

UA Realty Group звернулася до allTax юридичні та податкові радники стосовно підготовки агентських договорів на пошук об’єктів нерухомого майна комерційного призначення для купівлі клієнтами. Завданням UA Realty Group було збільшення захищеності Агенства нерухомості від подальшої відмови клієнта у сплаті комісійної винагороди агентству.

За результатами проведення податкової перевірки великому агротрейдеру було нараховано штраф та пеня. Вважаючи дії Державної фіскальної служби незаконними, агропідприємство подало позов до адміністративного суду про скасування податкового рішення-повідомлення. Агротрейдер програв суд першої та апеляційної інстанції.