Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Підписатися на новини

Ярошенко Вікторія Миколаївна, студент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», спеціаліст allTax з податкового планування та оптимізації оподаткування. Вільно володіє українською та англійськими мовами.

Киричок Ярослав Валерійович, студент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», податковий радник «allTax».

Середа Віктор Олександрович в 1986 році закінчив Московський державний університет імені В.М. Ломоносова. Експерт з податкового права та корпоративної безпеки бізнесу. В 2006 році захистив кандидатську дисертацію та отримав наукову ступінь кандидата юридичних наук. Практичний досвід юридичної практики більше 30 років. З 2008 року – отримав посвідчення адвоката та право на заняття адвокатською практикою. Автор численних публікацій. Керуючий партнер юридичної фірми «allTax».

Internatinal Tax Review (World Tax) про Артема Середу: "Artem Sereda - a transfer pricing expert with vast experience in tax law" ("Артем Середа експерт з трансфертного ціноутворення з великим досвідом в податковому праві").

Legal 500 EMEA про Артема Середу: "at allTax, Artem Sereda and Victor Sereda, who 'have the practical experience to lead any case', handled a $ 200, 000 tax dispute for a Unrainian import-export company" ("В allTax є, Артем Середа та Віктор Середа, які «мають практичну експертизу, яка їм дозволяє перемагати у будь-якій справі», вели податковий спір української імпортно-експортної компанії на суму в 200 000 долларів США"). 

* * * * *

Артем Середа – провідний експерт allTax з податкового права, судових спорів.

Стаж юридичної практики: 15 років, стаж адвокатської практики – 9 років.

Освіта та навчання: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, 2001-2006 роки.
Sophia Antipolis Universite d’Ete, Nice, France (Софія Антіполіс Юніверсіте д’Ете, Ніцца, Франція) 2013 рік.

Стужвання:

один з переможців Canada-Ukraine Parliamentary Program, здобув право проходження стажування в Парламенті Канади, та в 2004 році стажувався в якості помічника депутата Парламенту Канади П’єра Поіліевре (Pierre Poilitvre). На весні 2006 року Артем Середа включений в склад делегації від України і відвідує разом з українською делегацією Королівство Швеція в рамках програми обміну досвідом з приводу проведення реформ між Україною та Королівством Швеція.

Розмовні мови: англійська, французька, російська, українська.

Визнання: 

входить до п’ятірки кращих адвокатів України з кримінального права за версією видання «Юридична практика», номінований на отримання «Юридичної премії».

Автор коментарів: телеканалам "BBC", "1+1", "Інтер", "СТБ", "ICTV", "UBR", "Украина", канал "112", канал «24», «Hromadske TV», «Київ», газеты "Факты", "Сегодня", "Вести", "Українська правда".

Членство в організаціях: Рада адвокатів міста Києва.

Ключові практики: податкове право, трансфертне ціноутворення, судові спори.

Публікації:

Зміни в Британському корпоративному праві. Використання LP та LLP в податковому плануванні.
Трансферне ціноутворення для імпортерів та експортерів. Актуальні питання судової практики. Вплив судової практики з трансферного ціноутворення на експортерів та імпортерів.
Податкова практика: застосування рішень Європейського суду з прав людини при оскарженні рішень податкових органів.
Практичні рекомендації в земельних спорах. Як захистити своє право на землю в суді. Як захиститися від незаконних посягань державних органів та прокуратури.

Експертиза та досвід:

Захист інтересів компанії GST (Global Training Systems) та її засновника Роберта Флетчера в кримінальній справі стосовно шахрайства в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України). Сума претензій Держави складає понад 80 (вісімдесят) мільйонів євро. Після тривалих років досудового слідства, судових слухань, справу повернуто з суду до органів поліції на додаткове розслідування. Самого обвинуваченого Р.Флетчера звільнено під заставу.
Захист інтересів приватних осіб у кримінальній справі Сандея Аделаджи («Кінгз Кепітал»). Сума претензій від фізичних та юридичних осіб складає понад 100 мільйонів євро.
Захист інтересів вкладників у справі «Ліоне-Банк». Сума майнових претензій склала понад 5 мільйонів євро.
Захист інтересів вкладників у справі «Еліта-Центр». Кількість потерпілих перевищує 1000 чоловік. Загальна сума позовів перевищує 384 мільйони гривень.
Судовий захист інтересів компанії (одного з лідерів постачання теплової енергії) в судовому спорі з Державною архітектурно-будівельною інспекцією стосовно скасування штрафних санкцій на загальну суму понад 1, 3 млн. гривень.
Судовий захист компанії енергетичного сектору економіки стосовно судового спору з ПАТ «Нафтогаз Україна» стосовно майнового спору вартістю 3 млн. гривень.
Успішні результати:
Перемога в суді апеляційної інстанції Міністерства оборони України та Військової прокуратури України в судовому спорі за земельну ділянку площею 640 гектарів (вартість землі складає понад 300 млн. гривень) в курортному регіоні України.
Перемога в суді апеляційної інстанції прокуратуру області у судовому спорі за земельну ділянку площею 40 га лісу. Вартість землі складає понад 2 млн. гривень.
Перемога в судовому спорі опонента - Райффайзен Лізинг Аваль стосовно трудового спору.
Перемога в Вищому адміністративному суді України опонента - Державну податкову Службу в судовому податковому спорі за скасування штрафних санкцій в сумі понад 2, 5 млн. гривень.
Перемога в Вищому адміністративному суді України опонента – Державну фіскальну службу в судовому податковому спорі за скасування штрафних санкцій в сумі понад 1 млн. гривень.

Pro bono (благодійність):

проведення конкурсу «Студент року», який проводиться щорічно для студентів вищих навчальних закладів четвертого рівня акредитації з призовим фондом одна тисяча американських доларів.


  

 

 

 26 листопада 2016 року авторитетне видання «Юридична практика» опублікувало щорічний рейтинг юридичних компаній України. Компанія «allTax» юридичні та податкові радники ввійшла в топ 100 юридичних компаній і посіла 86 місце серед тисяч юридичних компаній, які займаються юридичним бізнесом в Україні. 


  Міжнародне юридичне видання International Tax Review проводило щорічне дослідження серед експертів (адвокатів, юристів, податкових радників) в сфері вирішення податкових спорів (Tax Controversy Leaders). Віктор Середа та Артем Середа визнані як лідери-експерти в сфері вирішення податкових спорів міжнародним юридичним виданням International Tax Review.


 

 

Асоціація адвокатів України проводила щорічний незалежний публічний конкурс «Адвокат року-2016». За результатами конкурсу Віктор Середа, керуючий партнер «allTax» ввійшов в п’ятірку адвокатів з податкового права, та став одним з фіналістів конкурс «Адвокат року – 2016».


  12 квітня 2017 року видання Legal 500 EMEA опублікувало щорічне дослідження ринку юридичних послуг у вигляді рейтингу юридичних фірм. В номінації «Податки» («Tax») під «tier 3» було рекомендовано юридичну фірму allTax юридичні та податкові радники.


Світове видання World Tax опублікувало щорічний рейтинг юридичних компаній в сфері податкового права та трансфертного ціноутворення. Юридинча компанія allTax юридичні та податкові радники була відзначена серед компаній, що мають позитивну практику в податковому праві та трансфертному ціноутворенні в 2017 році.


В жовтні 2017 року видання World Tax опублікувало рейтинг фірм в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. allTax юридичні та податкові радники рекомендована World Tax в податковій практиці та трансфертному ціноутворенні на 2018 рік.


 

 В квітні 2016 року авторитетне видання «Юридична практика» опублікувала список номінантів на здобуття 10-ї Юридичної Премії. Артем Середа партнер компанії «allTax» юридичні та податкові радники ввійшов в п’ятірку кращих адвокатів України з кримінальних справ, за версією видання для юристів «Юридична практика».  

 


 

Місією діяльності компанії allTax юридичні і податкові радники є:

- створення умов для ваших компаній, які забезпечать динамічне та легке зростання вашого бізнесу за рахунок зменшення податкового тиску;
- системного та законного підходу до сплати податків;
- використання законних способів з оптимізації оподаткування;
- захисту інтересів вашого бізнесу від незаконних дій податкових органів;
- швидкого отримання відповідей на податкові запитання;
- підтримка та розвиток вашого бізнесу за рахунок знань наших податкових радників;
- якісного та ефективного розв’язання податкових проблем на законних підставах;
- налагодження легкої та ефективної співпраці між платниками податків та податковими органами;
- створення, збереження та розвиток високої правової та маральної культури платників податків, розвиток демократичного та громадянського суспільства.

Разом ми здатні досягати високих цілей!