Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Напочатку 2014 року на великому аграрному підприємстві відбулася податкова перевірка. За результатами перевірки товариству було нараховано штраф та пеню. Товариство оскаржило податкові повідомлення-рішення до суду. Судом першої інстанції в задоволенні позову було відмолено. Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Товариство подало касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України. Але, незважаючи на подану касаційну скаргу, Державна податкова інспекція звернулася до суду з позовом про стягнення з товариства податкового боргу. Рішенням суду першої інстанції з товариства було стягнено податковий борг. Апеляційний суд залишив рішення в силі. З товариства почалася процедура стягнення податкового боргу через виконавчу службу.

Але в цей час, Вищий адміністративний суд України, скасовує рішення судів першої та апеляційної інстанції про відмову в задоволенні позову про скасування податкових рішень-повідомлень. Велике аграрне підприємство звернулося до Київського окружного адміністративного суду з заявою про перегляд рішення суду про стягнення податкового боргу за нововиявленими обставинами. По надуманим підставам, Київський окружний адміністративний суд відмовився відкривати провадження по справі.

Команда allTax legal and tax advisors підготувала та подала апеляційну скаргу. Постановою Київського апеляційного адміністративного суду було скасовано Ухвалу Київського окружного адміністративного суду про відмову в відкритті провадження по справі. Справу було направлено до суду першої інстанції для подальшого розгляду. Захист інтересів аграрного підприємства в апеляційному суді здійснював Артем Середа.