Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Як легалізувати майнинг криптовалюти та сплачувати податки? 

Неоднозначні висловлювання майнерів криптовалюти щодо офіційної невизначеності статусу криптовалю...


Детальніше...
Оподаткування операцій з криптовалютами в Україні

Думка про те, що криптовалюта не визнана офіційною грошовою одиницею, а тому купівля-продаж крипт...


Детальніше...

Підписатися на новини

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів при проведенні перевірок. Підстави для допуску до перевірки. Список документів, які необхідно вимагати у працівників фіскальної служби.

2. Законні підстави для відмови у наданні інформації та документів на запит контролюючого органу.

3. Оформлення результатів перевірок. Акт податкової перевірки. Наслідки для підприємства складання акту з порушеннями.

4. Акт про неможливість проведення зустрічної перевірки. Можливе застосування подібного документа при визнанні угоди фіктивною. Наслідки для підприємства. Огляд судової практики.

5. Господарські операції, які викликають сумнів і привертають особливу увагу податківців: маркетингові послуги, неспецифічні та посередницькі операції. Як правильно оформити факт здійснення господарської операції?

6. Судова практика з питань визнання угод безтоварними, нікчемними, фіктивними. Підстави для визнання угод недійсними: -підробка підпису в первинних документах або підписання первинних бухгалтерських документів уповноваженою особою; - відсутність за місцезнаходженням юридичної особи; - наявність розбіжностей у реєстрах податкового органу; - відсутність матеріально-технічної бази і трудових ресурсів підприємства; - неправильне оформлення або помилки в первинних бухгалтерських документах; - ненадання бухгалтерської звітності; - неможливість проведення зустрічної звірки контрагента.

7. Стратегія захисту платника податків від незаконних Актів податкових перевірок.

8. Як і де можна перевірити надійність контрагента? Які є відкриті джерела інформації про контрагенов.

Доповідачі: Середа Віктор Олександрович - відомий юрист, податковий радник, фахівець в галузі захисту бізнесу від неправомірного посягання з боку державних органів, досвід роботи з правоохоронними органами більше 30 років. Середа Артем Вікторович - адвокат, податковий радник, партнер «allTаx» юридичні та податкові радники, досвід роботи в галузі юриспруденції та податкового консультування більше 12 років.

Попередня реєстрація на семінар через контактну форму. Вартість участі у семінарі при попередній реєстрації через сайт до 7 травня 2015 безкоштовна. Вартість участі у семінарі при реєстрації після 7 травня 2015 - 1850 гривень.

Місце проведення семінару: Готель «Козацький». Дата семінару: 22 травня 2015 року.