Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування «Bitcoin-ферм» та інших майнерів криптовалюти податком на додану вартість 

Податок на додану вартість є доволі цікавим податком для майенерів, враховуючи те, що більшість з...


Детальніше...
Як легалізувати майнинг криптовалюти та сплачувати податки? 

Неоднозначні висловлювання майнерів криптовалюти щодо офіційної невизначеності статусу криптовалю...


Детальніше...

Підписатися на новини

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів при проведенні перевірок. Підстави для допуску до перевірки. Список документів, які необхідно вимагати у працівників фіскальної служби.

2. Законні підстави для відмови у наданні інформації та документів на запит контролюючого органу.

3. Оформлення результатів перевірок. Акт податкової перевірки. Наслідки для підприємства складання акту з порушеннями.

4. Акт про неможливість проведення зустрічної перевірки. Можливе застосування подібного документа при визнанні угоди фіктивною. Наслідки для підприємства. Огляд судової практики.

5. Господарські операції, які викликають сумнів і привертають особливу увагу податківців: маркетингові послуги, неспецифічні та посередницькі операції. Як правильно оформити факт здійснення господарської операції?

6. Судова практика з питань визнання угод безтоварними, нікчемними, фіктивними. Підстави для визнання угод недійсними: -підробка підпису в первинних документах або підписання первинних бухгалтерських документів уповноваженою особою; - відсутність за місцезнаходженням юридичної особи; - наявність розбіжностей у реєстрах податкового органу; - відсутність матеріально-технічної бази і трудових ресурсів підприємства; - неправильне оформлення або помилки в первинних бухгалтерських документах; - ненадання бухгалтерської звітності; - неможливість проведення зустрічної звірки контрагента.

7. Стратегія захисту платника податків від незаконних Актів податкових перевірок.

8. Як і де можна перевірити надійність контрагента? Які є відкриті джерела інформації про контрагенов.

Доповідачі: Середа Віктор Олександрович - відомий юрист, податковий радник, фахівець в галузі захисту бізнесу від неправомірного посягання з боку державних органів, досвід роботи з правоохоронними органами більше 30 років. Середа Артем Вікторович - адвокат, податковий радник, партнер «allTаx» юридичні та податкові радники, досвід роботи в галузі юриспруденції та податкового консультування більше 12 років.

Попередня реєстрація на семінар через контактну форму. Вартість участі у семінарі при попередній реєстрації через сайт до 7 травня 2015 безкоштовна. Вартість участі у семінарі при реєстрації після 7 травня 2015 - 1850 гривень.

Місце проведення семінару: Готель «Козацький». Дата семінару: 22 травня 2015 року.