Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

allTax юридичні та податкові радники відзначена авторитетним світовим виданням Legal 500 EMEA (Europe, Middle East, Africa), як юридична компанія в податковій практиці. 12 квітня 2017 року Legal 500 опублікувало щорічне дослідження ринку юридичних послуг у вигляді рейтингу юридичних фірм. В номінації «Податки» («Tax») під «tier 3» було рекомендовано юридичну фірму allTax юридичні та податкові радники. Серед компаній, які також були відзначені виданням Legal 500 під «tier 3» в податковій практиці в Україні разом з allTax є KPMG, EY Law (Ernst & Young), DLA Piper Ukraine LLC, CMS (http://www.legal500.com/c/ukraine/tax/tax).

Рейтинг Legal 500 зазначив «at allTax, Artem Sereda and Victor Sereda, who ‘have the practical expertise to lead any case’, handled a $ 200 000 tax dispute for a Ukrainian import-export company». (В allTax є, Артем Середа та Віктор Середа, які «мають практичну експертизу, яка їм дозволяє перемагати у будь-якій справі», вели податковий спір української імпортно-експортної компанії на суму в 200 000 долларів США»). Таким чином рейтинг Legal 500 EMEA включив allTax юридичні та податкові радники в список рекомендованих юридичних компаній в податковій практиці. Коментар Віктора Середи стосовно визнання allTax юридичні та податкові радники рейтингом Legal 500 EMEA: «Бути відзначеним виданням Legal 500 EMEA є досягненням для кожної юридичної фірми. Бути рекомендованим Legal 500 в податковій практиці серед таких лідерів ринку як EY Law (Ernst & Young) та KPMG дуже приємно. Але в Legal 500 EMEA ще є «tier 2» та «tiеr 1» («рівень 1» та «рівень 2»), в які включають кращих з кращих. Це означає, що команді allTax юридичні та податкові радники ще є над чим працювати»!

* * * * *

Про рейтинг міжнародного видання «Legal 500»: Legal 500 є виданням з понад двадцяти п’яти річною історією. Понад 25 років, видання Legal 500 досліджує ринок юридичних послуг у більше ніж 100 країнах світу, та щорічно публікує свої дослідження (рейтинг) в яке включаються найкращі світові юридичні фірми. Видання Legal 500 оцінює юридичні компанії в залежності від практики: податкова практика, вирішення спорів, банківське та фінансове право, ринок капіталів, злиття та поглинання, інтелектуальна власність, інше; кількості працівників фірми; клієнтів, які мають фірми; об’єму угод, які супроводжували юридичні компанії за рік; відзиви клієнтів; рівень експертизи юристів. Дослідження проводиться по кожній країні окремо. Результати дослідження публікуються один раз на рік. Legal 500 є незалежним світовим виданням та користується довірою серед клієнтів юридичних компаній та гравців юридичного ринку.