Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Податкові перевірки майнерів криптовалюти

Враховуючи юридичну невизначеність офіційного статусу криптовалюти в Україні, може постати логічн...


Детальніше...
Індивідуальна податкова консультація як спосіб захисту майнерів криптовалюти

Своїм правом на індивідуальну податкову консультацію скористалося безліч платників податків з мет...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

allTax юридичні та податкові радники відзначена авторитетним світовим виданням Legal 500 EMEA (Europe, Middle East, Africa), як юридична компанія в податковій практиці. 12 квітня 2017 року Legal 500 опублікувало щорічне дослідження ринку юридичних послуг у вигляді рейтингу юридичних фірм. В номінації «Податки» («Tax») під «tier 3» було рекомендовано юридичну фірму allTax юридичні та податкові радники. Серед компаній, які також були відзначені виданням Legal 500 під «tier 3» в податковій практиці в Україні разом з allTax є KPMG, EY Law (Ernst & Young), DLA Piper Ukraine LLC, CMS (http://www.legal500.com/c/ukraine/tax/tax).

Рейтинг Legal 500 зазначив «at allTax, Artem Sereda and Victor Sereda, who ‘have the practical expertise to lead any case’, handled a $ 200 000 tax dispute for a Ukrainian import-export company». (В allTax є, Артем Середа та Віктор Середа, які «мають практичну експертизу, яка їм дозволяє перемагати у будь-якій справі», вели податковий спір української імпортно-експортної компанії на суму в 200 000 долларів США»). Таким чином рейтинг Legal 500 EMEA включив allTax юридичні та податкові радники в список рекомендованих юридичних компаній в податковій практиці. Коментар Віктора Середи стосовно визнання allTax юридичні та податкові радники рейтингом Legal 500 EMEA: «Бути відзначеним виданням Legal 500 EMEA є досягненням для кожної юридичної фірми. Бути рекомендованим Legal 500 в податковій практиці серед таких лідерів ринку як EY Law (Ernst & Young) та KPMG дуже приємно. Але в Legal 500 EMEA ще є «tier 2» та «tiеr 1» («рівень 1» та «рівень 2»), в які включають кращих з кращих. Це означає, що команді allTax юридичні та податкові радники ще є над чим працювати»!

* * * * *

Про рейтинг міжнародного видання «Legal 500»: Legal 500 є виданням з понад двадцяти п’яти річною історією. Понад 25 років, видання Legal 500 досліджує ринок юридичних послуг у більше ніж 100 країнах світу, та щорічно публікує свої дослідження (рейтинг) в яке включаються найкращі світові юридичні фірми. Видання Legal 500 оцінює юридичні компанії в залежності від практики: податкова практика, вирішення спорів, банківське та фінансове право, ринок капіталів, злиття та поглинання, інтелектуальна власність, інше; кількості працівників фірми; клієнтів, які мають фірми; об’єму угод, які супроводжували юридичні компанії за рік; відзиви клієнтів; рівень експертизи юристів. Дослідження проводиться по кожній країні окремо. Результати дослідження публікуються один раз на рік. Legal 500 є незалежним світовим виданням та користується довірою серед клієнтів юридичних компаній та гравців юридичного ринку.