Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Приватний Клієнт звернувся до allTax юридичні та податкові радники стосовно спору з компанією Євролізинг Україна. Судовий спір стосувався визнання недійсним Договору фінансового лізингу. Сума спору складала 0, 5 млн. гривень.

* * * * *

Експертиза: експерти allTax юридичні та податкові радники звернули увагу суду, що ТОВ «Євролізинг Україна» не мало відповідної ліцензії на укладання договорів фінансового лізингу. Враховуючи той факт, що Відповідач не мав відповідної ліцензії, то судовий адвокат просив суд визнати Договір фінансового лізингу, укладеного між Клієнтом та ТОВ «Євролізинг України» недійсним.

В обґрунтування своєї правової позиції було наведено положення п. 4 та 5 ч. 1 ст. 1 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», яка визначає, що таке фінансові послуги та фінансові установи; положення ч. 1 ст. 216 Цивільного кодексу України, яка визначає, що недійсність правочину не створює юридичних наслідків; положення ч. 1 ст. 227 Цивільного кодексу України, яка визначає, що правочин вчинений юридичною особою без відповідного дозволу (ліцензії), може бути визнаний судом недійсним; положення п. 7 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними» №9 від 06 листопада 2009 року, яке визначає, що правочин може бути визнаний недійсним лише з підстав, визначених законом, та із застосуванням наслідків недійсності, передбачених законом; правову позицію висловлену Верховним Судом України у Постанові від 16.12.2015 (справа № 6-2766цс15).

* * * * *

Слухання по справі проходили в Печерському районному суді м. Києва. За результатами судового розгляду Печерським суд м. Києва прийняв до уваги доводи судового адвоката allTax юридичні та податкові радники та виніс наступне рішення (витяг): Позовні вимоги ОСОБА_1 до ТОВ «Євролізинг Україна» про визнання договору недійсним, стягнення грошової суми задовольнити. Визнати недійсним договір фінансового лізингу № Д 00824 від 05.06.2015, укладений між ОСОБА_1 та ТОВ «Євролізинг Україна». Стягнути з ТОВ «Євролізинг Україна» на користь ОСОБА_1 грошові кошти. Рішення набрало законної сили. Таким чином, allTax юридичні та податкові радники досягло позитивного результату для Клієнта, визнало лізинговий договір недійсним та перемогло «Євролізинг Україна» в лізинговому спорі на 0,5 млн. гривень. Представництво інтересів Клієнта в суді здійснював партнер allTax юридичні та податкові радники Артем Середа.