Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Приватний клієнт звернувся в 2010 році до allTax юридичні та податкові радники стосовно спору з банком ПАТ «ПУМБ». Судові спори між Клієнтом-божником та ПАТ «ПУМБ» тривали стосовно стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет іпотеки з 2010 року. Сума заборгованості складала понад 5,5 млн. гривень. Банк отримав виконавчий напис нотаріуса та окремо звернувся з позовом до суду про стягнення заборгованості за кредитним договором.

* * * * *

Експертиза: адвокати allTax юридичні та податкові радники подали декілька судових позовів: стосовно визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню та визнання кредитного договору недійсним. Разом з позовними заявами було подано заяву про забезпечення позову шляхом накладення арешту на нерухоме майно та заборону банку його відчужувати. Судові спори зупинили примусову реалізацію нерухомого майна боржника. Після багатьох років судових засідань, сторони почали переговори. Враховуючи неможливість продати нерухоме майно протягом довгого часу, а також щорічне здешевлення нерухомого майна починаючи з 2008 року, в 2017 році сторони дійшли згоди стосовно вигідних умов завершення спору.

* * * * *

За результатами проведених переговорів, між сторонами було укладено угоду про викуп нерухомості, що належала Клієнту за 40 відсотків ринковою вартості станом на 2017 рік та викуп власної заборгованості, що складала понад 5,5 млн. гривень за 1 тисячу гривень. Фактично, Клієнту було збережено нерухоме майно та досягнуто умов, при яких решта заборгованості в 5,5 млн. гривень списалася. Захист інтересів Клієнта в суді у спорі з ПАТ «ПУМБ» банк здійснював партнер allTax юридичні та податкові радники Артем Середа. Проведення переговорів стосовно урегулювання спору в позасудовому порядку здійснював керуючий партнер allTax юридичні та податкові радники Віктор Середа.

* * * * *

allTax консультує найбільшого автомобільного імпортера України стосовно податкового спору з ДФС стосовно податкових штрафів на суму понад 850 тис allTax успішно відбиває рейдерську атаку та захищає інтереси товариства в спорі за нерухоме майно площею понад 520 квадратних метри allTax консультує великого імпортера товарів з застосування податкового компромісу за результатами якого товариству списано податкових зобов’язань на 1 млн.