Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Податкові перевірки майнерів криптовалюти

Враховуючи юридичну невизначеність офіційного статусу криптовалюти в Україні, може постати логічн...


Детальніше...
Індивідуальна податкова консультація як спосіб захисту майнерів криптовалюти

Своїм правом на індивідуальну податкову консультацію скористалося безліч платників податків з мет...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Лідер ринку з виробництва спектрометрів і устаткування для атомних електростанцій зіткнувся з відмовою податкових органів в реєстрації податкових накладних на загальну суму 2 млн. гривень. Підписавши контракт і отримавши аванс на виконання послуг, лідер ринку по виробництву спектрометрів і обладнання для АЕС не зміг зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підприємство отримало електронні квитанції з податкової інспекції про призупинення реєстрації податкових накладних. На прохання податкових органів, підприємство подало пояснення і додаткові документи. За результатами розгляду документів, лідер ринку по виробництву спектрометрів і устаткування для АЕС отримав рішення про відмову в реєстрації податкових накладних.

* * * * *

Експертиза: експерти allTax юридичні та податкові радники вивчили подані документи і роз'яснили можливість для підприємства оскаржити відмову в реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних до Державної фіскальної служби України (адміністративний порядок) та/або до окружного адміністративного суду м Київ. З огляду на той факт, що підприємство є діючим (наявність найманих працівників, орендованого приміщення, виробничого обладнання), підприємство вирішило оскаржити рішення про відмову в реєстрації податкових накладних до Державної фіскальної служби України в адміністративному порядку. За рекомендацією експертів allTax юридичні та податкові радники, до поданої скарги, клієнтом додані документи, що підтверджують виконання подібних замовлень за останні три роки, а також документи, що підтверджують закупівлю матеріалів для виконання замовлення за контрактом. Скарга повинна бути розглянута протягом п'яти днів.

* * * * *

Враховуючи правила конфіденційності інформація про назву компанії клієнта не розголошується. Консультування лідера ринку з виробництва спектрометрів і устаткування для АЕС щодо процедури оскарження дій державної податкової інспекції щодо відмови в реєстрації податкових накладних здійснював партнер allTax юридичні та податкові радники - Артем Середа.

* * * * *

allTax успішно захищає в суді інтереси великого виробника зерна та соняшнику в земельному спорі з прокуратурою за земельну ділянку площею понад 40 гектарів allTax заводить в глухий кут правохоронні органи в кримінальному провадженні по ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків) allTax успішно захищає інтереси великого трейдера нафтопродуктами в Вищому адміністративному суді у податковому спорі.