Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Лідер ринку з виробництва спектрометрів і устаткування для атомних електростанцій зіткнувся з відмовою податкових органів в реєстрації податкових накладних на загальну суму 2 млн. гривень. Підписавши контракт і отримавши аванс на виконання послуг, лідер ринку по виробництву спектрометрів і обладнання для АЕС не зміг зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підприємство отримало електронні квитанції з податкової інспекції про призупинення реєстрації податкових накладних. На прохання податкових органів, підприємство подало пояснення і додаткові документи. За результатами розгляду документів, лідер ринку по виробництву спектрометрів і устаткування для АЕС отримав рішення про відмову в реєстрації податкових накладних.

* * * * *

Експертиза: експерти allTax юридичні та податкові радники вивчили подані документи і роз'яснили можливість для підприємства оскаржити відмову в реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних до Державної фіскальної служби України (адміністративний порядок) та/або до окружного адміністративного суду м Київ. З огляду на той факт, що підприємство є діючим (наявність найманих працівників, орендованого приміщення, виробничого обладнання), підприємство вирішило оскаржити рішення про відмову в реєстрації податкових накладних до Державної фіскальної служби України в адміністративному порядку. За рекомендацією експертів allTax юридичні та податкові радники, до поданої скарги, клієнтом додані документи, що підтверджують виконання подібних замовлень за останні три роки, а також документи, що підтверджують закупівлю матеріалів для виконання замовлення за контрактом. Скарга повинна бути розглянута протягом п'яти днів.

* * * * *

Враховуючи правила конфіденційності інформація про назву компанії клієнта не розголошується. Консультування лідера ринку з виробництва спектрометрів і устаткування для АЕС щодо процедури оскарження дій державної податкової інспекції щодо відмови в реєстрації податкових накладних здійснював партнер allTax юридичні та податкові радники - Артем Середа.

* * * * *

allTax успішно захищає в суді інтереси великого виробника зерна та соняшнику в земельному спорі з прокуратурою за земельну ділянку площею понад 40 гектарів allTax заводить в глухий кут правохоронні органи в кримінальному провадженні по ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків) allTax успішно захищає інтереси великого трейдера нафтопродуктами в Вищому адміністративному суді у податковому спорі.