Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Податкові перевірки майнерів криптовалюти

Враховуючи юридичну невизначеність офіційного статусу криптовалюти в Україні, може постати логічн...


Детальніше...
Індивідуальна податкова консультація як спосіб захисту майнерів криптовалюти

Своїм правом на індивідуальну податкову консультацію скористалося безліч платників податків з мет...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Міжнародне юридичне видання International Tax Review проводило щорічне дослідження серед експертів (адвокатів, юристів, податкових радників) в сфері вирішення податкових спорів (Tax Controversy Leaders). Віктор Середа та Артем Середа визнані як лідери-експерти в сфері вирішення податкових спорів міжнародним юридичним виданням International Tax Review (http://www.internationaltaxreview.com/IssueArticle/3745746/Supplements/Ukraine.html?supplementListId=98273).

* * * * *

Коментар керуючого партнера allTax юридичні та податкові радники Віктора Середи стосовно номінації в рейтингу видання International Tax Review:

«Успіх лідерів юридичної фірми – це, в першу чергу, результат наполегливої праці всієї команди. Я вдячний партнерам і помічникам, які доклали максимум зусиль для нашого спільного успіху. Задоволений тим, що команда продовжує наполегливо працювати, щоб побачити більше прізвищ експертів allTax юридичні та податкові радники в номінації «Лідери з вирішення податкових спорів» (Tax Controversy Leaders) в наступному році».

* * * * *

Про International Tax Review: International Tax Review є відомим міжнародним виданням, яке проводить щорічні дослідження серед юридичних фірм, що спеціалізуються на податках та експертів з оподаткування, вирішення податкових спорів, податкового консалтингу. Дослідження проводиться в більше ніж 100 країнах світу, включаючи Україну. Результати щорічних досліджень публікуються в рейтингах, до яких включають лише компанії та експертів з оподаткування, які мають бездоганну репутацію серед клієнтів та юристів.

* * * * *

allTax консультує великого імпортера товарів з застосування податкового компромісу за результатами якого товариству списано податкових зобов’язань на 1 млн

allTax вступає в трудовий спір з Райффайзен Лізинг Аваль

allTax успішно відбиває рейдерську атаку та захищає інтереси товариства в спорі за нерухоме майно площею понад 520 квадратних метри обзоры недвижимости