Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Податкові перевірки майнерів криптовалюти

Враховуючи юридичну невизначеність офіційного статусу криптовалюти в Україні, може постати логічн...


Детальніше...
Індивідуальна податкова консультація як спосіб захисту майнерів криптовалюти

Своїм правом на індивідуальну податкову консультацію скористалося безліч платників податків з мет...


Детальніше...

Підписатися на новини

Антикризові фінансові інструменти і моделі. Податкова реформа 2015: юридичний аналіз законодавчих змін для будівельної галузі. Податкові та юридичні ризики: донарахування податкових зобов'язань. Юридичний аналіз податкових наслідків на кожному з етапів реалізації фінансово-правової моделі будівництва.

Доповідачі: Середа Віктор Олександрович - відомий юрист, податковий радник, фахівець в галузі захисту бізнесу від неправомірного посягання з боку державних органів, досвід роботи з правоохоронними органами більше 30 років. Середа Артем Вікторович - адвокат, податковий радник, партнер «allTаx» юридичні та податкові радники, досвід роботи в галузі юриспруденції та податкового консультування більше 12 років.

Програма Семінару:

1. Юридичний аналіз законодавчих змін. Податкова реформа 2015 року та її вплив на механізми фінансування будівництва.

2. Порівняльний аналіз застосування механізмів фінансування будівництва (нове в оподаткуванні).

3. Оподаткування попередніх договорів в будівництві - ілюзія другої поставки або зона 100% податкового та юридичного ризику. Юридичний аналіз судової практики, моделювання ситуацій.

4. Використання цільових облігацій через венчурний ІСІ для цілей продажу нерухомості, що будується: як і коли цільові облігації призводять до донарахування податкових зобов'язань (аналіз актів податкових перевірок); поставка новозбудованої нерухомості в рахунок погашення цільових облігацій.

5. Форвардні контракти через ІСІ для цілей фінансування будівництва житла. ▪ адаптація до податкової реформи (ПДВ-рахунками). ▪ чому Форвардні контракти успішно витримали податкові перевірки. ▪ офіційна позиція НКЦПФР про законність застосування форвардних контрактів. ▪ юридичний аналіз податкових наслідків на кожному з етапів реалізації фінансово-правової моделі будівництва.

6. Фінансово-кредитні механізми: нове в оподаткуванні.

Попередня реєстрація на семінар через контактну форму. Вартість участі у семінарі при попередній реєстрації через сайт до 10 лютого 2015 безкоштовна. Вартість участі у семінарі при реєстрації після 10 лютого 2015 року - 2750 гривень.

Місце проведення семінару: Готель «Козацький». Дата проведення семінару: 20 лютого 2015.