Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Новини

allTax відзначена найвищою нагородою рейтингу Legal 500 EMEA

10 квітня 2019 року, провідне видання для юристів Legal 500 EMEA опублікувало щорічний рейтинг юр...


Детальніше...
Артем Середа прийняв участь в робочій групі Міністерства фінансів з оподаткування криптовалюти 

23 жовтня 2018 року, за ініціативою Міністерства фінансів України було скликано робочу групу з ме...


Детальніше...

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Підписатися на новини

План семінару:

1. Які методи оптимізації можна застосовувати в 2015 році, і які методи є ризиковими з урахуванням останніх змін в законодавстві та юридичній практиці? Типології «сумнівних» схем оптімізаціі оподаткування (практика ДПАУ та Держфінмоніторингу). "Сумнівні" схеми в практиці Вищого адміністративного суду України.

2. Податкове планування на підприємстві. Що таке оптимізація оподаткування та де межа між оптимізацією та ухиленням від сплати податків? Поняття податкового навантаження. Загальні правила зменшення податкового навантаження залежно від специфіки підприємства, географічного сегмента, організаційної структури бізнесу.

3. Оптимізація розрахунків. Переведення боргу, відступлення права вимоги (цесія), залік зустрічних однорідних вимог: податкові наслідки. Практика застосування розрахунків векселями.

4. Механізм оптимізації податкового навантаження з податку на прибуток. Оптимізація дохідної частини. «Податкові канікули». Застосування спрощеної системи оподаткування як інструмент такої оптимізації. Як працює спрощена система оподаткування? Оптимізація витрат: робота з грошовими коштами, формування структури витрат. Рекламні витрати. Послуги аутсорсингу і аутстаффінгу для цілей оподаткування. Як довести звичайну ціну при придбанні та продажу товарів? Новації і особливості. Формуємо «звичайність» ціни самостійно.

5. Застосування посередницьких схем в оптимізації оподаткування. Податкові наслідки посередницьких операцій у комітента та комісіонера, довірителя і повіреного. Характерні підходи податкових органів до виявлення «слабких місць» у застосуванні посередницьких схем: практика перевірок в 2013-2014 роках.

6. Механізми оптимізації податкового навантаження з ПДВ. Які існують підстави для «зняття» податкового кредиту і як його відстояти? Види діяльності без податку на додану вартість. Придбання основних засобів, лізинг. Реалізація основних засобів без податкових наслідків з ПДВ. Коригування ПДВ у зв'язку з втратами (недостачами) продукції. Проведення торгових акцій в рамках програми підприємства з просування продукції.

7. Основні тенденції правозастосовчої (судової) практики в питаннях нарахування та стягнення податків та інших обов'язкових платежів. "Гострі" питання адміністрування ПДВ та взаємовідносин з податковими інспекціями, податковою міліцією. Застосування штрафних санкцій за порушення при здійсненні операцій з готівкою. Посилення заходів адміністрування податків відповідно до норм Податкового кодексу. Податкова міліція, інші правоохоронні органи, які сприяють податківцям. Кримінальне переслідування як метод стягнення податкового боргу.

8. Зовнішньоекономічна діяльність - побудова роботи з нерезидентом як інструмент оптимізації. Використання «нерезидентних» інструментів українськими компаніями в сучасних умовах і реформування ЗЕД у відповідності з Податковим кодексом. Торгівельні операції (експорт, імпорт). Посередництво як схема при імпорті без ввезення товару. Використання схеми роботи з офшорними компаніями. Експорт-імпорт з використанням офшору, виплата роялті та винагород за використання нематеріальних активів, «давальницька» та інші схеми з використанням офшорної компанії: їх доля у податковому кодексі. Ризики роботи з офшорними компаніями.

9. Оплата праці працівників та інші виплати: компенсації, орендна плата. Висока зарплата: ПДФО і нарахування єдиного соціального внеску. Виплата дивідендів власникам - тепер вигідна? Виплата зарплати в «конверті»: мінімізація ризиків для підприємства. Представницькі витрати: оформлюємо правильно. Які існують ризики роботи з приватними підприємцями, платниками єдиного податку з урахуванням змін у законодавстві? Доля спрощеної системи оподаткування з прийняттям змін до Податкового кодексу, перспективи роботи на єдиному податку в 2015 році.

Доповідачі: Середа Віктор Олександрович - відомий юрист, податковий радник, фахівець в галузі захисту бізнесу від неправомірного посягання з боку державних органів, досвід роботи з правоохоронними органами більше 30 років. Середа Артем Вікторович - адвокат, податковий радник, партнер «allTаx» юридичні та податкові радники, досвід роботи в галузі юриспруденції та податкового консультування більше 12 років.

Попередня реєстрація на семінар через контактну форму. Вартість участі у семінарі при попередній реєстрації через сайт до 10 березня 2015 безкоштовна. Вартість участі у семінарі при реєстрації після 10 березня 2015 - 2350 гривень.

Місце проведення семінару: Готель «Козацький». Дата семінару: 19 березня 2015 року.