Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Світове видання для юристів та податкових консультантів Word Tax закінчило щорічне дослідження ринку юридичних послуг. В жовтні 2017 року було опублікувало рейтинг фірм в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. allTax юридичні та податкові радники рекомендована World Tax в податковій практиці та трансфертному ціноутворенні на 2018 рік. Серед інших компаній, які були рекомендовані виданням World Tax під tier 3 разом з allTax є Asters, Integrites, Vasil Kisil & Partners, інші.

                       РЕКОМЕНДУЄ

 

World Tax зазначило про компанію allTax юридичні та податкові радники наступне:

«The team of specialists at allTax is based in Kiev and offers a wide range of tax consultancy services in such matters as transfer pricing, corporate security, due diligence, arbitration and dispute resolution. Key figures at the firm include partner Artem Sereda, who specialises in TP issues, and managing partner Victor Sereda, who has more than 30 years of experience in tax law. The firm caters to large, medium and small-sized businesses, including financial institutions.» (переклад: «Команда фахівців allTax розташована в Києві та пропонує широкий спектр послуг з податкового консалтингу в таких сферах як трансфертне ціноутворення, корпоративна безпека, due diligence (оцінка ризиків), арбітраж та вирішення спорів. Ключовими фігурами в компанії є партнери Артем Середа, що спеціалізуються на питаннях трансфертного ціноутворення та керуючий партнер Віктор Середа, який має більш ніж 30-річний досвід податкового права. Фірма обслуговує великі, середні та малі підприємства, включаючи фінансові установи»).

* * * * *

Коментар партнера allTax юридичні та податкові радники Артема Середи стосовно рекомендації World Tax

«Довіра іноземного видання World Tax до будь-якої компанії в Україні – це довіра до України вцілому. allTax юридичні та податкові радники високо цінує довіру видання World Tax та наполегливо працює для зміцнення довіри World Tax до allTax та України вцілому.»

Про World Tax:

World Tax є спеціалізованим фаховим виданням для юристів та податкових радників, яке проводить дослідження в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. Щорічні дослідження, які проводяться виданням Word Tax, охоплюють не лише ринок юридичних послуг України, а також понад 50 відомих світові юрисдикції серед яких: США, Великобританія, Франція, Німеччина, інші. Рейтинг дозволяє клієнтам та податковим консультантам знайти надійних партнерів за кордоном, а також отримати достовірну інформацію про юридичні фірми в Україні.

* * * * *

Віктор Середа приймає участь в круглому столі з кримінального процесу

allTax захищає інтереси приватного інвестора у майновому спорі за 4 млн. гривень

allTax успішно захищає в суді інтереси великого виробника зерна та соняшнику в земельному спорі з прокуратурою за земельну ділянку площею понад 40 гектарів