Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Оподаткування медичних клінік, закладів охороно здоров’я та приватних лікарів: ПДВ, прибуток, суд...

Останні законодавчі зміни торкнулися майже всіх галузей української економіки: реформа освіти, ре...


Детальніше...
Повернення обладнання для майнингу після його вилучення під час обшуку

Обшук пройшов для правоохоронців успішно. Обладнання для майнингу було знайдено та вилучено. Чи є...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

UA Realty Group звернулася до allTax юридичні та податкові радники стосовно підготовки агентських договорів на пошук об’єктів нерухомого майна комерційного призначення для купівлі клієнтами. Завданням UA Realty Group було збільшення захищеності Агенства нерухомості від подальшої відмови клієнта у сплаті комісійної винагороди агентству.

 

                           КОНСУЛЬТУЄ      

Експертиза: експертами allTax юридичні та податкові радники було підготовлено агентські договори про надання інформаційно-консультативних послуг. Фахівці allTax юридичні та податкові радники прийняли до уваги той факт, що засновниками багатьох українських компаній, які «де юре» володіють комерційною нерухомістю, можуть виступати юридичні особи зареєстровані в Україні та офшорних зонах. В Україні, факту переходу права власності на об’єкт нерухомого майна комерційного призначення від одного власника до іншого, може не відбуватися. Продавець може продати, а покупець - купити корпоративні права компанії-контролера нерухомого майна, що знаходиться в офшорній зоні. У такому випадку клієнт Агентсва нерухомості може уникнути обов’язку сплати комісійної винагороди.

Агентські договори були розроблені таким чином, що Агенту необхідно було лише передати інформацію про об’єкт нерухомого майна комерційного призначення клієнту з зазначенням його ідентифікаційний ознак: адреса, зовнішній вигляд, контактні дані власника. У випадку отримання контролю на об’єкт нерухомого майна, клієнт був зобов’язаний сплатити комісійну винагороду агенту. Договір про надання інформаціно-консультативних послуг зобов’язував покупця виплатити комісійну винагороду Агенству нерухомості не лише після переходу права власності на об’єкт нерухомого майна комерційного призначення від покупця до продавця, а й у випадку відчудження корпоративних прав компанії, яка є фактичним розпорядником нерухомого майна, у випадку укладання договору купівлі продажу нерухомості з будь-якою особою з кола близьких родичів продавця, його найманих працівників або з будь-якою його компанією. Ризики уникнення сплати послуг Агента було мінімізовано.

* * * * * 

Консультував UА Realty Group партнер allTax юридичні та податкові радники, - Артем Середа. В підготовці договорів про надання інформаційно-консультативних послуг також приймала участь юрист allTax юридичні та податкові радники Вікторія Ярошенко.

* * * * * 

allTax перемагає Євролізинг Україна в судовому спорі на 0,5 млн. гривень

allTax консультує Agrarsis стосовно судового спору на 0,5 млн. гривень

allTax зменшує суму заборгованості клієнту на 100 тисяч гривень