Контакти:

01001, Україна, м.Київ,

Майдан Незалежності, 2

тел. +38 044 229 75 83

Публікації

Податкові перевірки майнерів криптовалюти

Враховуючи юридичну невизначеність офіційного статусу криптовалюти в Україні, може постати логічн...


Детальніше...
Індивідуальна податкова консультація як спосіб захисту майнерів криптовалюти

Своїм правом на індивідуальну податкову консультацію скористалося безліч платників податків з мет...


Детальніше...

Семінари

Особливості проведення податкових перевірок 2015

План семінару:

1. Неофіційні правила, якими керуються працівники фіскальних (податкових) органів ...


Детальніше...
Захист бізнесу від контролюючих та правоохоронних органів

План семінару:

1. Основні принципи захисту підприємств у відносинах з контролюючими та правоохоро...


Детальніше...

Підписатися на новини

Артем Середа, партнер allTax юридичні та податкові радники, провів майстер-клас «Як виграти судовий процес» для студентів Київського Міжнародного Університету. Як приклад, в майстер-класі розглядалися п'ять судових процесів, в яких Артем Середа брав участь як адвокат:

UA Realty Group звернулася до allTax юридичні та податкові радники стосовно підготовки агентських договорів на пошук об’єктів нерухомого майна комерційного призначення для купівлі клієнтами. Завданням UA Realty Group було збільшення захищеності Агенства нерухомості від подальшої відмови клієнта у сплаті комісійної винагороди агентству.

За результатами проведення податкової перевірки великому агротрейдеру було нараховано штраф та пеня. Вважаючи дії Державної фіскальної служби незаконними, агропідприємство подало позов до адміністративного суду про скасування податкового рішення-повідомлення. Агротрейдер програв суд першої та апеляційної інстанції.

Керівник приватного медичного закладу звернулося до адвокатів стосовно захисту інтересів приватної клініки під час фактичної податкової перевірки. Перевірка стосувалася дотримання законодавства стосовно обігу готівки, порядку здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Один з найбільших нафтоперевізників м. Києва та Київської області звернувся до allTax юридичні та податкові радники стосовно розблокування через суд 56 податкових накладних на загальну суму 0, 7 млн. гривень, в реєстрації яких було відмовлено. 

Світове видання для юристів та податкових консультантів Word Tax закінчило щорічне дослідження ринку юридичних послуг. В жовтні 2017 року було опублікувало рейтинг фірм в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. allTax юридичні та податкові радники рекомендована World Tax в податковій практиці та трансфертному ціноутворенні на 2018 рік. Серед інших компаній, які були рекомендовані виданням World Tax під tier 3 разом з allTax є Asters, Integrites, Vasil Kisil & Partners, інші.